fbpx

M 1.0: Przywitanie i formularze do wypełnienia

Witam Cię w programie Profesjonalny Coach – edycja IV.

Bardzo się cieszę, że przez następne 5 miesięcy wspólnie będziemy odkrywać profesję Coacha, rozwijać 8 kluczowych kompetencji pracy z ludźmi oraz doświadczać coachingu na własnej skórze.

W trakcie programu Profesjonalny Coach:

  • poznasz 3  modele skutecznej rozmowy coachingowej, w tym mój autorski Model Motyla™, który przyszpiesza tempo rozwoju umiejętności coachingowych
  • zyskasz wiedzę z 2 nurtów: coachingu skoncentrowanego na rozwiązaniach oraz coachingu transformacyjnego
  • zobaczysz 10 sesji demonstracyjnych na żywo oraz
  • poznasz 20 technik coachingowych
  • weźmiesz udział w 8 godzinach superwizji oraz 2-godzinnej indywidualnej sesji mentorcoachingowej
  • odbędziesz 80 godzin kompleksowego szkolenia
  • zyskasz 100 punktów akredytacyjnych ACSTH ICF, które pomogą Ci w zdobyciu Twojej indywidualnej akredytacji coachingowej.

A wszystko to w towarzystwie 3 Trenerów-Coachów którzy posiadają bogate doświadczenie coachingowe, potwierdzone ich indywidulanymi akredytacjami na poziomie ICF Master Certified Coachów. To najwyższy stopień akredytacji do zdobycia w branży coachingu na świecie. Oto one:

Wierzę, że ta przygoda będzie jedną z najważniejszych w życiu. Cieszę się na nasze spotkanie. Tymczasem proszę Cię o wypełnienie dwóch formularzy, o których pisałam w mailu:

FORMULARZE DO WYPEŁNIENIA:

a) Wyrażenie zgody na przekazanie danych osobowych do Inernational Coaching Federation w celu potwierdzenia Twojego udziału w akredytowanym programie szkoleniowym (obowiązkowe).

b) Wyrażenie zgody na wykorzystanie wizerunku (tj. wspólnych zdjęć ze spotkań online) w mediach społecznościowych i stronie www. Dzięki temu będziemy mogli pochwalić się wspólną drogą coachingową oraz uchylić rąbka tajemnicy z naszych zajęć (dobrowolne).

Teraz u dołu strony wgraj podpisane i zeskanowane pliki, a następnie zapraszam Cię do przejścia do kolejnej wiadomości “Opis Modułu 1 (terminy i linki do spotkania)”, by zyskać kolejne informacje o programie.

Do zobaczenia na pierwszych zajęciach,
Kasia
Kuzak

TUTAJ WGRAJ PLIKI: