fbpx

Skuteczny Coach – Efektywny Zespół

SKUTECZNY COACH – EFEKTYWNY ZESPÓŁ

PROGRAM SZKOLENIA:

 

Moduł 1: Badanie potrzeb rozwojowych zespołów.

 1. Badanie wartości,  potrzeb, oczekiwań i kompetencji członków zespołu.
 2. Budowanie hipotez na temat wyzwań, przed którymi stoją firmy, zespoły.
 3. Relacja oparta na zaufaniu drogą do skutecznej analizy i badania potrzeb.
 4. Usłyszeć i zrozumieć potrzeby grupy – aktywne słuchanie, skuteczne zadawanie pytań, empatia jako  kluczowe umiejętności budujące relację i ułatwiające badanie potrzeb.

Moduł 2. Team Coaching – skuteczna metoda pracy z zespołem

 1. Etapy procesu Team Coachingu.
 2. Budowanie zaangażowania uczestników procesu.
 3. Narzędzia i techniki coachingu skoncentrowanego na rozwiązaniach oraz coachingu transformacyjnego w pracy z zespołami.

Moduł 3: Proces grupowy

 1. Fazy procesu grupowego.
 2. Role grupowe.
 3. Identyfikacja i analiza źródeł oporu w dynamice grup.
 4. Przekształcanie konfliktu w postawę zmiany.
 5. Pobudzanie zespołów do wykazywania inicjatywy i budowanie gotowości w poszukiwaniu rozwiązań.
 6. Wdrażanie wypracowanych rozwiązań kluczem do zmiany.

 CENA:

 • 3000 PLN netto

CENA ZAWIERA:

 • udział w 3 dniach szkoleniowych

 • materiały szkoleniowe

 • przerwy kawowe

(Lunch we własnym zakresie – możliwość zamówienia cateringu dla grupy)

PROWADZĄCY:

Katarzyna Kuzak – Certyfikowany Coach ICF – Master Certified Coach, ECPC, Trener, dyplomowany psycholog. Założycielka Szkoły Coachingu Katarzyna Kuzak, główny trener oraz kierownik merytoryczny prowadzonych szkoleń z zakresu coachingu. Twórczyni MODELU MOTYLA – autorskiego modelu przedstawiającego strukturę sesji coachingowej. Prelegentka na międzynarodowych konferencjach. Prowadzi coaching indywidualnymenedżerski oraz otwarte warsztaty rozwoju osobistego, które pomagają m.in. w odkrywaniu życiowej misji oraz pogłębianiu samoświadomości. Pracuje w podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniu oraz w podejściu transformacyjnym.
Agata Olszewska-Sarapata – Certyfikowany Coach ICF – Master Certified Coach, ECPC, dyplomowany psycholog. Wspiera klientów w odkrywaniu swojego prawdziwego Ja, wartości i misji życiowej, projektowaniu życia świadomie, w zgodzie ze sobą i skutecznym działaniu na rzecz wyznaczonych celów.  Praktykę coachingową łączy z pracą z ciałem metodą Life Impressions Bodywork. Prowadzi warsztaty z zakresu umiejętności społecznych i efektywności osobistej. Współpracuje z biznesem i organizacjami non-profit, realizuje projekty aktywizacyjne. Prelegentka na międzynarodowych konferencjach.
UCZESTNICY: Szkolenie dedykowane jest coachom oraz osobom, które ukończyły szkolenie coachingowe w wymiarze co najmniej 30h. TERMIN SZKOLENIA I ZGŁOSZENIE DO UDZIAŁU: Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Katarzyna Kuzak: Tel: 602485954 E-mail: hello@zostancoachem.pl