fbpx
Odbierz bezpłatny materiał

ZWIĘKSZ SWOJĄ SKUTECZNOŚĆ i rozmawiaj z pracownikami tak, aby to oni znajdowali rozwiązania problemów.

Zapisz się i odbierz bezpłatnie SKRYPT ROZMOWY

.

Stosując SKRYPT ROZMOWY:

Dla kogo przeznaczony jest SKRYPT ROZMOWY?

Dla liderów, którzy chcą inspirować
i pomagać w poszukiwaniu
skutecznej drogi od problemu do rozwiązania.

Dla menedżerów, którzy zamiast dawać gotowe rozwiązania, chcą pomagać w odnajdowaniu nowych sposobów działania.

Dla osób, które chcą zyskać
nowe kompetencje pracy
z ludźmi
oraz spełniać się
w roli lidera.

O autorce:

Tak wyglądam w pracy

KATARZYNA KUZAK

Psycholog Rozwoju Organizacji
ICF Master Certified Coach

Założycielka Szkoły Coachingu Katarzyna Kuzak. Prelegentka na międzynarodowych konferencjach branżowych. Twórca Modelu Motyla – modelu sesji coachingowej, uczącego krok po kroku, jak prowadzić skuteczne rozmowy, które przyspieszają tempo rozwoju rozmówcy oraz polepszają jego efekty działania.

Autorka publikacji naukowych z zakresu coachingu w Coaching Review (2017), Coaching – nowe perspektywy i wyzwania (2020). Skutecznie pomaga menedżerom i liderom rozwijać kluczowe kompetencje coachingowe w ramach autorskich programów szkoleniowych.

Poznaj opinie:

Kasia to świetna i profesjonalna specjalistka, polecam szeroki wachlarz jej usług, spotkania indywidualne i firmowe. Jej indywidualne podejście, zaufanie oraz zaangażowanie sprawia, że cały proces, któremu zostaje poddana osoba, grupa kończy się sukcesem! Warto poświęcić czas na własny rozwój, by móc w pełni cieszyć się z życia!

Anna Styrna

Kasia pokazała mi, że branża IT wcale nie różni się od branży coachingu tak jak mi się wydawało. Profesjonalny i przemyślany proces, który mi zaproponowała  okazał się skuteczniejszy niż sądziłem. Kasia potrafi świetnie moderować rozmowę klienta z samym sobą, co sprawia że uczestnik czuje pewność siebie i siłę. Gorąco polecam, warto.  

Michał Węgrzyn

Wcześniej słyszałam trochę o coachingu i byłam ciekawa, jak go można wykorzystać w biznesie. I dzisiaj mogę powiedzieć, że zupełnie innych rzeczy się dowiedziałam i nauczyłam niż sobie wyobrażałam!

Przede wszystkim dla mnie dużym doświadczeniem było to, że pytania coachingowe wykorzystałam na sobie. Jest to taka głęboka podróż w siebie.”

Marta Gruca

Pobierz teraz przygotowany dla Ciebie SKRYPT ROZMOWY i stań się prawdziwym liderem!

Szkoła-Coachingu-Katarzyna-Kuzak.jpg