fbpx

Referencje

Aneta Rydwańska

Przedsiębiorca, branża ubezpieczeń

“Udział w tej szkole to była dla mnie niesamowita i niezapomniana przygoda. Jest to coś więcej niż tylko szkoła. Jest to miejsce, w którym można odkrywać swoje misje swoje powołanie, swoje wartości. Zmieniać swoje życie, zmieniać siebie na lepsze.

Pozwala nam być coachami, uczy nas jak nimi być i dzięki temu stajemy się lepszymi ludźmi.”

Dorota Liszka

Okręgowy Menedżer Sprzedaży, branża kosmetyczna

“Udział w Szkole Coachingu dla mnie był czymś bardzo ważnym. Nauczyłam się, jak prowadzić profesjonalne sesje coachingowe. Dzięki temu stałam się lepszym menedżerem, lepszym człowiekiem, myślę też że lepszą mamą. Nauczyłam się słuchać drugiego człowieka i być na niego uważnym.

Szkołę Coachingu poleciłabym tak naprawdę wszystkim. Zarówno menedżerom, osobom na wysokich stanowiskach, po to żeby wiedzieli jak dobrze zarządzać ludźmi, jak im pomagać w rozwoju, ale również osobom, które szukają… czegoś…, jakiejś wizji, misji, które chciałyby się rozwijać.”

Marta Gruca

Menedżer Sprzedaży, branża kosmetyczna

„Na Szkołę Caochingu zdecydowałam się ponieważ wcześniej słyszałam trochę o coachingu i byłam ciekawa, jak go można wykorzystać w biznesie. I dzisiaj mogę powiedzieć, że zupełnie innych rzeczy się dowiedziałam i nauczyłam niż sobie wyobrażałam!

Przede wszystkim dla mnie dużym doświadczeniem było to, że pytania coachingowe wykorzystałam na sobie. Jest to taka głęboka podróż w siebie.”

Katarzyna Świderska

Dyrektor Marketingu, branża budowlana

“Trenerów Szkoły Coachingu Katarzyna Kuzak cenię za perfekcjonizm, profesjonalizm, ogromne doświadczenie i to wszystko przemnożone przez otwartość, ciepło i gotowość do wspierania nas w procesie rozwoju.”

Anna Styrna

Menedżer, branża HORECA, Beauty & SPA

“Będąc klientem sesji coachingowych zaczęło mnie interesować to, jak to jest z tej drugiej strony – jak przebiega proces. Zdecydowałam się uczestniczyć w Szkole Coachingu Katarzyna Kuzak ponieważ mam zaufanie do Kasi. Sprawdziłam, że te komeptencje, których się tutaj nauczę przybliżą mnie do realizacji celu oraz że będę się uczyć od profesjonalistów, osób na najwyższym poziomie jeśli chodzi o coaching.

Szkołę Coachingu Katarzyna Kuzak poleciłabym na pewno osobom na wysokich stanowiskach menedżerskich. Na pewno osobom, które mają pod sobą duży zespół i chcą tym zespołem zarządzać świadomie. Na pewno takim osobom, które szukaj w pracy z innymi ludźmi narzędzi, mogących rozwijać tych ludzi.”

Elżbieta Gruca

Przedsiębiorca, branża ubezpieczeń

“Twoja szkoła otworzyła mi oczy na świat. Inaczej spojrzałam na ludzi, którzy mnie otaczają, na swoje dzieci, inaczej spojrzałam na pracę i na to co ja jeszcze w życiu mogę robić. I jak to jest wielkie. To się właśnie zmieniło. Że widzę zupełnie inaczej. Tak.

Podobało mi się to, w jaki sposób to prowadzisz szkołę z Agatą, z jakim to się dzieje sercem, wielkim zaangażowaniem, powerem, takim wielkim WOW. Świetna jest ta szkoła!”

Karolina Kolasa

Asystent Kierownika, branża kolejowa

“Szkołę Coachingu Katarzyna Kuzak mogłabym polecić każdemu, kto chce odkryć w sobie potencjał, chce się rozwijać. Każdemu, kto chce odbyć głęboką podróż w głąb siebie i każdemu kto chce tworzyć przestrzeń drugiemu człowiekowi do rowoju.”

Maria Lelito

Psycholog, doradca zawodowy

“Szkoła Coachingu Katarzyna Kuzak to miejsce, które kojarzy mi się z ciepłem, poczuciem bezpieczeństwa oraz otwartością na drugą osobę. Jestem ogromnie wdzięczna całemu zespołowi za cudowną atmosferę, duży profesjonalizm i bogatą wiedzę. W pracy zawodowej bardzo często korzystam z poznanych narzędzi i metod. Dla mnie była to satysfakcjonująca i owocna praca oraz duży rozwój osobisty. Udział w programie to dobra inwestycja na przyszłość. Warto skorzystać.”​