fbpx

MINDFULNESS NA STRES

Mindfulness na stres


Warsztaty redukcji stresu 
oparte o uważność 
(mindfulness) 
i techniki poznawcze

 

Edycja ON-LINE
5 spotkań
START 13 października 2020 (wtorek)
godz.18:00-20:00

CYKL 5 SPOTKAŃ

W trakcie cyklu 5 warsztatów poznasz i przećwiczysz sposoby pomagające radzić sobie ze stresem, który możesz przeżywać w związku z pandemią lub który wynika z innych aspektów życia, np. z pracy, nadmiaru obowiązków, ról, czy ciągłego pośpiechu.

 

Podczas spotkań poznasz metody prowadzące do bardziej świadomego i spokojnego życia w dzisiejszym, jakże intensywnym świecie. Kurs jest przeznaczony dla wszystkich osób zainteresowanych samorozwojem, technikami uważności oraz rozwojem konstruktywnego myślenia na bazie technik coachingowych.

Cena: 290 PLN brutto

Korzyści dla uczestników:

 
 • poznasz źródła stresu, a przede wszystkim sposoby na radzenie sobie z nim
 • poznasz i nauczysz się stosować praktyki prowadzące do rozwijania praktycznej Uważności (Mindfulness)
 • zdobędziesz nową wiedzę w zakresie konstruktywnych sposobów myślenia prowadzących do redukcji stresu i kreatywnego działania
 • będziesz miał(a) okazję uczyć się, korzystając z doświadczenia innych osób.

Warsztaty skierowane są do:

 

 • osób, które chcą nauczyć się skutecznie radzić sobie z napięciem i stresem

 • osób, które chcą poprawić swój codzienny komfort funkcjonowania oraz zwiększyć swoją osobistą i zawodową skuteczność

 • liderów, kierowników i menedżerów w firmach i organizacjach, oraz innych osób narażonych na pracę pod presją czasu

 • każdego kto chce rozwijać uważność/mindfulness oraz konstruktywne sposoby myślenia jako narzędzia prowadzące do większego zadowolenia z życia.

Stres, który często doświadczamy w pracy lub w życiu osobistym, może być związany ze stratą albo z inną sytuacją, kiedy doświadczamy braku kontroli. Czasem przyjmuje postać niewielkiego, ale stałego napięcia, którego nie jesteśmy do końca świadomi, a którego niekorzystne efekty mogą dać znać o sobie dopiero po latach.

 

Uważność (Mindfulness) to umiejętność koncentracji i wyciszenia umysłu. To sztuka bycia obecnym z tym wszystkim, czego doświadczamy: emocjami, myślami, sygnałami z ciała i naszego otoczenia, oraz wszystkim, co składa się na doświadczenie życia. Ponadto z podejścia Mindfulness wynika głębsza refleksja. Skoncentrowany umysł po pewnym czasie staje się znacznie bardziej spokojny. Jest jak światło lasera w porównaniu do rozproszonego światła zwykłej żarówki. Skoncentrowane światło świeci dalej i pozwala dostrzegać znacznie więcej szczegółów. 


Ponieważ uważny umysł jest nieco bardziej cichy, chętniej myśli refleksyjnie na temat siebie i życiowej sytuacji. Dzięki temu zaczynamy lepiej rozumieć swoje życie i podejmować trafniejsze decyzje. Taka jakość bycia pozwala bardziej obiektywnie oceniać sytuację i reagować w adekwatny do niej sposób. Rozwijasz także umiejętność łagodnej, ciepłej, życzliwej akceptacji każdego momentu swojego życia, otoczenia i relacji z innymi ludźmi. Poprzez ćwiczenie mindfulness uczysz się otwartości na sytuacje, w których się znajdujesz.

 

Konstruktywne myślenie to taki rodzaj myślenia, którego efektem są pozytywne emocje i rezultaty. Gdy myślisz w ten sposób, zasadniczo zwiększasz swoją zdolność do tworzenia czegoś nowego, wartościowego i konkretnego w miejsce odtwarzania starych schematów prowadzących do napięcia i stresu. Sposobem na poznawanie, rozwijanie i ćwiczenie tego typu myślenia jest coaching. Efektami pracy tą metodą jest wyższa samoświadomość i dostrzeganie dokonywanych wyborów. Dzięki coachingowi ludzie znajdują własne nowe rozwiązania, rozwijają umiejętności, oraz zmieniają nastawienie i zachowanie.

Patryk Lange 

 • Professional Certified Coach (PCC ICF)

 • Akredytowany Coach i Superwizor Izby Coachingu

 • Transformational Presence Coach

 • Trener uważności (mindfulness) i redukcji stresu

TERMIN I MIEJSCE

Wtorki: 13, 20, 27 październik 2020r. 3, 10 listopad 2020r. godz. 18.00-20.00

Warsztaty odbędą się on-line za pomocą platformy ZOOM. Link do spotkania zostanie wysłany mailem.

CENA: 290 PLN brutto za udział w 5 spotkaniach

PRZELEW TRADYCYJNY: Przelew na konto: Motywatorium Katarzyna Kuzak mBank: 19 1140 2004 0000 3002 7935 7596 Tytuł: Imię i nazwisko, udział w “Mindfulness na stres” ZAPISY: Katarzyna Kuzak Tel: 602485954 E-mail: hello@zostancoachem.pl