fbpx

Rozmowa o Twojej,
TRANSFORMACJI.

GDZIE JESTEŚ, A GDZIE CHCESZ BYĆ.

Twoje życie ma wielkie znaczenie.
To, co się TERAZ wydarzy, wpłynie nie tylko na Twoją osobę, ale także na ludzi, którzy Cię otaczają. 

Szczególnie w momentach, kiedy potrzebujesz nadać dalszy kierunek swojemu życiu, potrzebna jest osobą, która Cię wysłucha. Osoba, która Cię wesprze i przeanalizuje WYZWANIA, z jakimi się zmagasz. Pokaże, jak wejść na NOWĄ DROGĘ.

Będę zaszczycona mogąc poprowadzić z Tobą taką rozmowę.

W najbliższych dniach przygotowałam kilkanaście terminów, które zwykle szybko się rozchodzą.

Wypełnij tę krótką ankietę, w której powiesz mi o sobie coś więcej i która pokaże, dlaczego jesteś odpowiednią osobą do odbycia tej bezpłatnej konsultacji ze mną.

Rozmowa trwa 45 minut. W tym czasie zyskasz możliwość zatrzymania się i bycia ze sobą w kontakcie, aby móc sprawdzić, jaka DROGA jest dla Ciebie najlepsza.

 Pomogę Ci zbudować WIZJĘ Twojej przyszłości, w której będziesz WOLNA, pewna swoich działań i gotowa do NOWYCH WYZWAŃ. Na koniec zweryfikujemy, jak coaching realnie może wpłynąć na Twoje życie i Twoją pracę.

Nie będę Cię motywować i nie będę dawać gotowych rozwiązań. 

Razem dotkniemy tego, co jest dla Ciebie najważniejsze, a Ty zdecydujesz co dalej.

(Napisz do mnie na adres: katarzyna.kuzak@gmail.com, jeśli masz jakiekolwiek pytania przed rozmową. Z chęcią na każde odpowiem.)

 

 

Wybierz odpowiadający Ci
dzień i godzinę.

Czas trwania – 45 minut.

Po wybraniu dogodnego terminu otrzymasz e-mail z potwierdzeniem. Osobiście do Ciebie zadzwonię.

Jeśli okaże się, że potrzebujesz zmienić datę konsultacji,
wyślij e-mail na adres: katarzyna.kuzak@gmail.com

Co mówią o mnie inni

ELŻBIETA GRUCA

Przedsiębiorca, Mama 3 dzieci

Twoja Szkoła otworzyła mi oczy na świat. Inaczej spojrzałam na ludzi, którzy mnie otaczają, na swoje dzieci, inaczej spojrzałam na pracę i na to, co ja jeszcze w życiu mogę robić. I jak to jest wielkie. To się właśnie zmieniło. Że widzę zupełnie inaczej. Tak. Podobało mi się to, w jaki sposób prowadzisz Szkołę, z jakim to się dzieje sercem, wielkim zaangażowaniem, powerem, takim wielkim WOW. Świetna jest ta Szkoła. 

Aneta Rydwańska

ANETA RYDWAŃSKA

Przedsiębiorca, Mama 3 dzieci

Udział w tej Szkole to była dla mnie niezapomniana przygoda. Jest to coś więcej niż tylko szkoła. Jest to miejsce, w którym można odkrywać swoją MISJĘ, swoje powołanie, swoje wartości. Zmieniać swoje życie i zmieniać siebie na lepsze. Pozwala nam być coachami, uczy nas jak nimi być i dzięki temu stajemy się lepszymi ludźmi.”

Maria Lelito
MARIA LELITO

Psycholog, Psychoterapeuta

Szkoła Coachingu Katarzyna Kuzak to miejsce, które kojarzy mi się z otwartością na drugą osobę. Jestem ogromnie wdzięczna całemu zespołowi za duży profesjonalizm i bogatą wiedzę. W pracy zawodowej bardzo często korzystam z poznanych narzędzi i metod. Dla mnie była to satysfakcjonująca i owocna praca oraz duży rozwój osobisty. Udział w programie to dobra inwestycja na przyszłość. Warto skorzystać.

Poznaj Annę Styrnę, Zastępcę Dyrektora Hotelu Irena Eris i Absolwentkę Szkoły Coachingu Katarzyna Kuzak
ANNA STYRNA

Z-ca Dyrektora Hotelu

Będąc klientem sesji coachingowych zaczęło mnie interesować to, jak to jest z tej drugiej strony – jak przebiega proces. Zdecydowałam się uczestniczyć w Szkole Coachingu Katarzyna Kuzak ponieważ mam zaufanie do Kasi. Sprawdziłam, że te komeptencje, których się tutaj nauczę przybliżą mnie do realizacji celu oraz że będę się uczyć od profesjonalistów, osób na najwyższym poziomie jeśli chodzi o coaching. Szkołę Coachingu Katarzyna Kuzak poleciłabym na pewno osobom na wysokich stanowiskach menedżerskich. Na pewno osobom, które mają pod sobą duży zespół i chcą tym zespołem zarządzać świadomie. Na pewno takim osobom, które szukaj w pracy z innymi ludźmi narzędzi, mogących rozwijać tych ludzi.

Dorota Liszka (2)
DOROTA LISZKA

Okręgowy Menedżer Sprzedaży, Mama 2 dzieci

Udział w Szkole Coachingu dla mnie był czymś bardzo ważnym. Nauczyłam się, jak prowadzić profesjonalne sesje coachingowe. Dzięki temu stałam się lepszym menedżerem, lepszym człowiekiem, myślę też że lepszą mamą. Nauczyłam się słuchać drugiego człowieka i być na niego uważnym. Szkołę Coachingu poleciłabym tak naprawdę wszystkim. Zarówno menedżerom, osobom na wysokich stanowiskach, po to żeby wiedzieli jak dobrze zarządzać ludźmi, jak im pomagać w rozwoju, ale również osobom, które szukają… czegoś…, jakiejś wizji, misji, które chciałyby się rozwijać.

Katarzyna-Rosińska

KATARZYNA ROSIŃSKA

Ekspert Regionalny w branży Funduszy Rozwojowych

Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Sztuką jest szkolić z pełnym zaangażowaniem, projektować zajęcia w praktyczny i inspirujący sposób. Tego wszystkiego doświadczyłam podczas kursu Profesjonalny Coach. W moim rozwoju osobistym to był milowy krok. Polecam z całego serca, brzucha i głowy.