fbpx

Gdzie używać coachingu?

Coaching stosowany jest w coraz większej ilości branż. To dlatego, że jest on wyjątkowo
skutecznym narządziem i sposobem wspierania innych w osiąganiu celów.

Kliknij w wybraną branżę i sprawdź, jak możesz używać w niej coachingu.
 • Zarządzasz zespołem ludzi?
 • Czujesz dużą odpowiedzialność za jego wyniki choć nie zawsze masz wpływ na postawę pracowników?
 • Zastanawiasz się, jak sprawić, aby poczuli prawdziwą chęć do pracy?
Dzięki umiejętnościom coachingowym nauczysz swój zespół widzenia dłuższej perspektywy! Pomożesz mu stworzyć wizję rezultatów, jakie wspólnie osiągniecie oraz wytyczyć plan działania, który zaprowadzi was wprost do celu! Wesprzesz współpracowników w uruchamianiu wewnętrznej motywacji do działania, aby zapał do pracy i satysfakcja z niej towarzyszyły im każdego dnia. Dzięki programowi “Profesjonalny Coach” zrzucisz z siebie nadmierny ciężar odpowiedzialności i nauczysz się, jak rozmawiać z pracownikami, aby byli coraz bardziej SAMODZIELNI, TWÓRCZY i CHĘTNI do działania!  

 • Prowadzisz rozmowy rekrutacyjne i pomagasz dobierać odpowiednie osoby do istniejących zespołów?
 • Odpowiadasz za rozwój pracowników firmy?
 • Zastanawiasz się, jak pogodzić oczekiwania pracowników z realizacją celów firmy?
Zdobądź umiejętności coachingowe, dzięki którym “trudne rozmowy” zamienią się w pełne perspektyw konwersacje.  Naucz się, jak pomagać pracownikom w pełni wykorzystywać swoje umiejętności, jednocześnie odczuwając satysfakcję z pracy i realizując cele firmy.  Zacznij prowadzić rozmowy coachingowe, które pomogą Twoim pracownikom rozwijać się i spełniać się zawodowo.

 • Czy na co dzień jesteś wsparciem dla innych?
 • W swojej pracy pomagasz ludziom zmierzyć się z trudnościami i problemami, które im towarzyszą?
 • Udzielasz profesjonalnej pomocy? 
Zdobądź nowe umiejętności i zacznij jeszcze efektywniej pomagać innym we wprowadzaniu realnych zmian do ich życia. Poszerz swoje kompetencje o umiejętności coachingowe! Dzięki nim Twoje dotychczasowe metody pracy wzbogacisz o skuteczne wzmacnianie wewnętrznej motywacji, inicjatywy do wdrażania zmian oraz samodzielności. Będziesz mógł odpowiednio wybierać, kiedy z klientem koncentrować się na przeszłości, a kiedy uruchomić jego WYOBRAŹNIĘ i pomóc mu stworzyć wizję najlepszej i możliwej przyszłości. Wesprzesz go w budowaniu PLANÓW działania, dzięki temu Twój klient będzie zarówno lepiej rozumiał siebie, jak i będzie nabierał większej odwagi do działania! Tego wszystkiego nauczysz się w naszej Szkoła Coachingu Katarzyna Kuzak podczas 2. edycji programu “Profesjonalny Coach”

 • Pracujesz jako doradca, konsultant, mentor?
 • Wspierasz innych na drodze do zmiany?
 • Pomagasz dobrać rodzaj pracy i stanowiska tak, aby najlepiej odpowiadały możliwościom i kompetencjom rozmówcy?
 • Pomagasz znaleźć najlepsze rozwiązania?
Czasem możesz odczuwać, że cała praca leży po Twojej stronie.  Że to Ty musisz kogoś zachęcać. Pokazywać. Motywować. Pewnie nieraz rozmawiałeś z osobą, której trudno było powiedzieć, co tak naprawdę chciałaby robić lub zmienić. W czym sama widziałaby się najbardziej lub jakie rozwiązania mogłaby zaproponować. Co wówczas robisz? Rozwiń z nami umiejętności coachingowe, aby z prawdziwą swobodą pomagać innym uruchamiać ich wewnętrzną motywację do zmiany. Naucz się, jak wykorzystywać wewnętrzny potencjał klientów, aby wzmocnić ich inicjatywę do działania.

 • Pomagasz innym zadbać o piękną i zdrową sylwetkę?
 • Uczysz, jak odpowiednio ćwiczyć?
 • A może wspierasz cały zespół w osiąganiu jeszcze lepszych wyników?
Poszerz swoje umiejętności o skuteczne motywowanie innych!

Czy wiesz, że Twoja praca często opiera się na motywacji zewnętrznej?

Mówisz, co i w jaki sposób należy robić oraz nakreślasz przybliżone rezultaty i zmiany, jakie Twój klient lub cały zespół będzie mógł doświadczyć. Czy wykorzystujesz wykorzystujesz  WYOBRAŹNIĘ do tego, aby wzmocnić i utrzymać na dłużej motywację Twoich podopieczynych? Czy używasz ich JĘZYKA wypowiedzi, by jak najlepiej do nich trafić? Umiejętności coachingowe pomogą zarówno Tobie, jak i Twoim kientom czy zawodnikom jeszcze efektywniej osiągać rezultaty! Przyjdź do nas na kurs “Profesjonalny Coach” i wzmocnij swoje umiejętności o efektywne i skuteczne wzbudzanie wewnętrznej motywacji do działania!

 • Wspierasz klientów w zrzucaniu zbędnych kilogramów?
 • Pomagasz im zrozumieć czym jest zdrowe odżywianie i jak o siebie zadbać?
 • Zastanawiasz się, jak jeszcze efektywniej motywować lub zachęcać klientów do systematyczności?
Poszerz swoje umiejętności o docieranie do wewnętrznej motywacji do zmiany. Motywacja Twojego klienta nie musi polegać głównie na chęci uniknięcia trudności (choroby, nadwagi, otyłości), ale może być sformułowana POZYTYWNIE, wypływając z najgłębszych wartości osoby. Pokaż swoim klientom, jak budować wizję siebie – takiego, który jest zdrowy, odpowiednio się odżywia i zaczyna “lepsze” i pełniejsze życie. Dzięki temu jego motywacja i systematyczność wzrosną, a co za tym idzie – pojawi się prawdziwa satysfakcja z wprowadzonej zmiany! Zapisz się na kurs “Profesjonalny Coach”, aby pomagać swoim klientom utrzymywać prawdziwą motywację do zmiany!

 • Jesteś trenerem bądź nauczycielem?
 • Pomagasz innym zdobywać wiedzę i rozwijać umiejętności?
 • Poszukujesz ciekawych sposobów na aktywizowanie swoich uczniów, studentów, uczestników spotkań rozwojowych?
Zdobądź nowe sposoby wzmacniania zaangażowania i samodzielności Twoich kursantów! Autonomia, samodzielność oraz samodecyzyjność to ważne aspekty rozwoju człowieka. Używając metod coachingowych, zaangażujesz uczestników lekcji, zajęć i szkoleń, pozwolisz im samodzielnie szukać najlepszych rozwiązań, nauczysz wykorzystywać wyobraźnię, wiedzę i inne zasoby do doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania nowej wiedzy. Zapisz się na kurs “Profesjonalny Coach”, aby jeszcze skuteczniej rozwijać innych!  

Masz jakieś pytania?

Sprawdź naszą zakładkę FAQ.