fbpx

FAQ

Masz do nas pytanie?

Przeczytaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania umieszczone poniżej. 
Być może znajdziesz tam potrzebną odpowiedź.

W programie “Profesjonalny Coach” Szkoły Coachingu może wziąć udział osoba, która pracuje lub planuje pracować z ludźmi  – udziela im pomocy, wsparcia lub kieruje ich pracą

Program dedykowany jest:

 • menedżerom, 
 • przedsiębiorcom, 
 • personelowi działu zasobów ludzkich/kadr, 
 • psychologom, 
 • socjologom, 
 • prawnikom, 
 • pedagogom, 
 • psychoterapeutom, 
 • fizjoterapeutom, 
 • dietetykom 
 • i innym zawodom pokrewnym. 
W programie “Profesjonalny Coach” może wziąć udział także osoba, która nie ma wyższego wykształcenia, ale planuje pracę w wyżej wymienionych obszarach.

Warto zostać coachem, ponieważ coaching pomaga rozwijać się innym ludziom, wspiera ich w pogłębianiu samoświadomości, stawaniu się jeszcze bardziej odpowiedzialnym za swoje życie i decyzje. To umiejętności, które przydają się w każdej pracy, gdzie pracuje się w relacji z drugą osobą. Pomaga lepiej rozumieć klientów czy współpracowników i wspierać ich w dalszym rozwoju.

Coaching przydaje się w pracy z ludźmi – tam gdzie budujemy z ludźmi relacje, zarządzamy personelem, udzielamy wsparcia i pomocy. Coaching to rozmowa oparta na wierze, że klient sam potrafi dojść do rozwiązania swoich problemów i dylematów; sam potrafi wprowadzić zmianę i osiągnąć cel – wystarczy go wesprzeć w poszerzeniu perspektywy, odkryciu nowych możliwości i motywacji do działania.

Tak, po ukończeniu kursu możesz pracować jako Coach. Nasz program uczy 11 kompetencji, jakie powinien posiadać profesjonalny coach i kończy się egzaminem. Nie oznacza to, że ścieżka rozwoju Coacha się zakończyła. Jest to zawód, który wymaga ciągłego rozwoju oraz potwierdzania kompetencji wraz z kolejnymi etapami zdobywania wiedzy i umiejętności.

Tak. Udział w szkoleniu kończy się Certyfikatem Uczestnictwa, a po zdaniu wewnętrznego egzaminu – Certyfikatem Coacha.

Tak, obecność na wszystkich modułach jest obowiązkowa.

Nie. Nie musisz mieć wyższego wykształcenia, aby wziąć udział w szkoleniu. Jednak jest to bardzo ważne, abyś dobrze zastanowił się, w jakim celu chcesz zdobyć umiejętności coachingowe. Zadaj sobie pytania: W czym chcę, aby umiejętności coachingowe mi pomogły lub do czego się przydały? Dlaczego chcę zostać Coachem?

Tak. Istnieje możliwość zapłaty w kilku ratach. Jeśli się zdecydujesz wziąć udział w programie “Profesjonalny Coach”, wypełnij formularz i zaznacz opcję płatności w ratach.

Wszystkie opłaty (tj. opłaty rezerwacyjnej oraz pozostałej kwoty za Szkolenie – jednorazowej lub rozłożonej w ratach) należy dokonać na konto:

Katarzyna Kuzak
mBank
17 1140 2004 0000 3202 7465 4198

Tak. Szkolenie “Profesjonalny Coach” posiada akredytację ACSTH International Coaching Federation, największej na świecie organizacji zrzeszającej i akredytującej coachów. Dzięki temu z jeszcze większą łatwością będziesz mógł ubiegać się o własną akredytację, właśnie ścieżką ACSTH.  

Wszystkie szkolenia i kursy organizowane przez Szkołę Coachingu Katarzyna Kuzak i firmę Motywatorium, w tym program “Profesjonalny Coach”, spełniają najwyższe standardy jakości usług szkoleniowych. Nasza firma posiada Znak Jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych (MSUES) przyznany przez Marszałka Województwa Małopolskiego. Znak jakości możesz zobaczyć na naszej stronie startowej. 

Tak. Jeśli jesteś przedsiębiorcą z sektora MŚP i Twoja firma ma siedzibę w Małopolsce (lub jeśli jesteś zatrudniony w firmie, która spełnia te warunki), możesz skorzystać z możliwości dofinansowania szkolenia na przykład za pomocą mBonów – programu organizowanego przez MARR. Naszą ofertę znajdziesz w Bazie Usług Rozwojowych – TUTAJ. Więcej o dofinansowaniach przeczytasz na naszej stronie: https://www.zostancoachem.pl/dofinansowanie/

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, możesz się z nami skontaktować za pomocą formularza, który znajduje się w zakładce KONTAKT  lub skorzystać z adresu e-mail lub numeru telefonu.

Jesteś zdecydowany?