fbpx

DOFINANSOWANIE

Skorzystaj z możliwości dofinansowania!

Dzięki temu, że posiadamy certyfikat Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych MSUES, możesz ubiegać się o dofinansowanie udziału w naszych kursach i szkoleniach. Programy wsparcia dla przedsiębiorców, pracowników oraz osób indywidualnych wciąż się zmieniają. Dlatego też tutaj znajdziesz aktualne możliwości pozyskania dofinansowania.

OPCJA 1. Sądeckie Bony Szkoleniowe

 

Jesteś przedsiębiorcą z sektora MŚP i działasz
w powiecie nowosądeckim, limanowskim lub gorlickim? Może jesteś pracownikiem zatrudnionym na umowę o pracę lub posiadasz umowę cywilnoprawną?

 

Jeśli tak, możesz się ubiegać o dofinansowanie
kursu “Profesjonalny Coach”!

JAK ZDOBYĆ DOFINANOSWANIE?

Jeśli jesteś przedsiębiorcą z sektora MMŚP (prowadzisz mikro, małe lub średnie przedsiębiorstwo) i posiadasz siedzibę firmy w powiecie nowosądeckim, limanowskim lub gorlickim, lub jesteś pracownikiem takiej firmy – możesz ubiegać się o dofinansowanie na kurs “Profesjonalny Coach” w ramach projektu Sądeckie Bony Szkoleniowe.

Jak to zrobić?

 1.  Wejdź na stronę: https://bony.mojszeftoja.pl/wsparcie/ i raz jeszcze sprawdź, czy spełniasz warunki.
 2. Zarejestruj się w Bazie Usług Rozwojowych – stwórz własne konto (jesteś “uczestnikiem instytucjonalnym”) oraz zdefiniuj kto będzie korzystał z usługi, dla której chcesz skorzystać z dofinanoswania.
 3. Zapoznaj się z naszym szkoleniem, jako cel przeznaczenia uzyskanych środkówch. Na platformie BUR znajdziesz nas TUTAJ
 4. Załóż konto w systemie do obsługi bonów rozwojowych (warto to zrobić jeszcze jak najwcześniej – przed terminem naboru wniosków). W trakcie ogłoszonego naboru złóż wniosek Twojej firmy poprzez system do obsługi bonów rozwojowych. Pamiętaj, że nabór jest aktywny do wyczerpania limitu środków lub do zakończenia terminu naboru.
 5. Po zakwalifikowaniu się do projektu podpisz umowę i wpłać wymagany wkład własny.
 6. W Bazie Usług Rozwojowych wybierz szkolenie “Profesjonalny Coach”, z którym zapoznałeś/-aś się wcześniej. Pamiętaj, aby przy zapisie na usługę zaznaczyć opcję z dofinansowaniem. W polu wyboru zobaczysz numer umowy, którą podpisywałeś w ramach Sądeckich Bonów Szkoleniowych.

OPCJA 2. Kierunek Kariera Zawodowa

 • Masz skończone 25 lat, a nie masz jeszcze 50, masz wykształcenie nie wyższe niż ukończone liceum lub technikum (maksymalnie do poziomu zdanej matury), jesteś zatrudniony lub prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i nie zatrudniasz pracowników? LUB

 • Masz skończone 50 lat i jesteś zatrudniony lub prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i nie zatrudniasz pracowników?

 • Jesteś związany z Małopolską (przez miejsce zamieszkania, pracy lub nauki).

Jeśli tak, możesz się ubiegać o dofinansowanie
kursu “Profesjonalny Coach”!

JAK ZDOBYĆ DOFINANOSWANIE?

 
 1.  Wejdź na stronę: https://kierunek.pociagdokariery.pl/ i kliknij w ikonkę “zgłoś się”. Aby rozpocząć proces ubiegania się o dofinanoswanie, należy dokonać tzw. BILANSU KARIERY. Bilans Kariery jest to rozmowa z doradcą zawodowym. Po wypełnieniu krókiego formularza na stronie, otrzymasz dalsze instrukcje od Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, który realizuje projekt Kierunek Kariera Zawodowa. 
 2. Po otrzymaniu bonów wejdź na stronę Bazy Usług Rozwojowych i stwórz własne konto.
 3. Wybierz nasze szkolenie, jako cel przeznaczenia uzyskanych środkówch. Na platformie BUR znajdziesz nas TUTAJ. W ten sposób możesz się zapisać na nasz kurs.
 4. Pamiętaj, aby przy zapisie na usługę zaznaczyć opcję z dofinansowaniem. W polu wyboru zobaczysz numer umowy, którę podpisywałeś z WUP w ramach programu Kierunek Kariera Zawodowa.
Szczegółowe informacje znajdziesz na: 

OPCJA 3. mBony

Komunikat: W związku z sytuacją epidemiologiczną
nabór do projektu mBony jest zwieszony.
Proszę sprawdzić inne projekty umożliwiające pozyskanie dofinansowania.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej MARRu.

 
 

 

Jesteś przedsiębiorcą z sektora MŚP i działasz
w Małopolsce? Może jesteś pracownikiem zatrudnionym na umowę o pracę lub posiadasz umowę cywilnoprawną?

 

Jeśli tak, możesz się ubiegać o dofinansowanie
kursu “Profesjonalny Coach”!

JAK ZDOBYĆ DOFINANOSWANIE?

Jeśli jesteś przedsiębiorcą z sektora MMŚP (prowadzisz mikro, małe lub średnie przedsiębiorstwo) i posiadasz siedzibę firmy w województwie małopolskim, lub jesteś pracownikiem takiej firmy – możesz ubiegać się o dofinansowanie na kurs “Profesjonalny Coach” w ramach projektu mBony, który jest realizowany przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego

Jak to zrobić?

 1.  Wejdź na stronę: http://info.mbon.pl/dokumenty/ i pobierz potrzebne dokumenty. Jeśli wydają Ci się skomplikowane, zadzwoń do MARR z prośbą o pomoc (nr infolinii: 12 307 32 15), lub skontaktuj się z nami.
 2. Wypełnij dokumenty i wyślij je do MARR celem sprawdzenia i przyznania dofinansowania. 
 3. Po otrzymaniu bonów wejdź na stronę Bazy Usług Rozwojowych i stwórz własne konto (jesteś “uczestnikiem instytucjonalnym”) oraz zdefiniuj kto będzie korzystał z usługi, dla której chcesz skorzystać z dofinanoswania.
 4. Wybierz nasze szkolenie, jako cel przeznaczenia uzyskanych środkówch. Na platformie BUR znajdziesz nas TUTAJ. W ten sposób możesz się zapisać na nasz kurs.
 5. Pamiętaj, aby przy zapisie na usługę zaznaczyć opcję z dofinansowaniem. W polu wyboru zobaczysz numer umowy, którą podpisywałeś z MARR w ramach mBonów.